Blog

Více

Protihlukovost okem. Funkční, nebo jen na okrasu?

Především obyvatelé měst jsou každý den i noc konfrontováni s poměrně zásadním problémem. Tím je vysoká hladina hluku. Rušná ulice, rychlostní silnice, doprava, letiště, průmyslové zóny... A „v bezpečí“ nejsou ani vesničané, protože traktor, odbíjení kostelního zvonu opilci a sousedovy slepice také nemají zrovna blahodárný vliv na spánek a pořádný odpočinek.

Sdílet: Facebook
Více

Pokojové rostliny, které vám nesmí chybět v bytě

Nejste příliš zběhlí co se týče rostlin, ale chtěli byste mít nějakou tu pokojovku v bytě, aniž byste co dva měsíce museli kupovat nové? Zatímco hodně rostlin se dožadují ty nejlepší podmínky jako ohromné množství přirozeného světla, existují i takové, které přežijí i v ne tak náročných podmínkách.

Sdílet: Facebook
Více

5 tipů, jak na konferenční stolek

Můžete si na ně odložit skleničku s vodou, časopis nebo ovladač. Konferenční stolky jsou důležitou součástí domácností, skoro v žádné nechybí. Jak ale vybrat takový, který se bude hodit do vašeho interiéru? Přinášíme pět tipů.

Sdílet: Facebook
Více

5 dárků ke kolaudaci, kterými uděláte hostiteli radost

Přestěhování se do nového nebo koupě bytu, to je událost, která se nestává několikrát do roka. Jde často o velkou událost a ti, kteří pořádají kolaudaci svého bydlení se o ni chtějí podělit. Pokud vám přišla pozvánka na tuto událost, nezapomeňte s sebou vzít dárek. Přicházíme s pěti tipy na dárek ke kolaudaci!

Sdílet: Facebook
Více

Sedačka, kterou od postele nerozeznáte

Hlavně v případech, kdy bydlíte v maličkém bytě, kde místa není nazbyt je rozkládací pohovka skutečně praktickým kouskem nábytku, která přes den šetří v interiéru mnoho místa.

Sdílet: Facebook
Více

Jak vybavit pokoj pro miminko

Máte miminko na cestě? Než přijde na svět a budete se radovat z jeho příchodu, je na čase mu zařídit dětský pokojíček. Jaký nábytek je vhodný do pokoje pro miminko vybrat? Máme pro vás pár tipů.

Sdílet: Facebook
Více

Jaké jsou plusy a mínusy robotických vysavačů?

Když Čapek vymyslel slovo robot, zřejmě netušil, že o několik desítek let později tu budou po našich domácnostech jezdit malé vysavače, které za nás odvedou práci. Robotický vysavač má nepochybně hodně výhod, ale nechybí ani nevýhody, kterými disponuje. Pojďte společně zjistit, jak si takové vysavače vedou.

Sdílet: Facebook
Více

Astronomické léto a jeho požadavky

Letní slunovrat proběhl 20. června a přinesl novou sezónu. Léto, ačkoli se zatím hlásí jen velmi opatrně, schované za časté dešťové přeháňky a pár obláčků, je oficiálně tady a sním přichází i nezbytné sezónní práce na našich zahradách. Jak se dostatečně připravit nejen na vlnu veder a sucha ale třeba i potenciální útoky škůdců, hmyzu a jiných nepříznivých vlivů, na naše milované, ideálně kvetoucí a zelenající se zahrádky? Pár tipů bychom dnes měli i co se vnitřku domů a interiérů týče...

Sdílet: Facebook

Oblíbené projekty

od 5 599 000 Kč
Rezidence Královo Pole
Brno
od 5 951 000 Kč
Bydlení v Přáslavicích
Přáslavice
od 1 299 000 Kč
Výhledy Brdy II.
Jince
od 6 549 000 Kč
Domy Zlonín
Zlonín
Komunardů 35
Praha 7
od 3 263 200 Kč
Horská rezidence
Železná Ruda
Apartmány Vítkovice
Vítkovice
od 8 850 000 Kč
Rezidence Ztracená
Praha
Kontaktujte mne